KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13878513
nr 1387 8513
Erik H Olson
(1909-1995), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 49, landskap. Olja på pannå, 36x41 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 29 mars 2021
kl 19:26:48
29/3 19:21:48
29/3 19:24:09
Erik H Olson
Läs mer om Erik H Olson